Na bieżącoPoranna prasówka

Cyfrowe małpki z NFT to jednak nie najlepsza inwestycja? 

To już ostatnie kilka godzin przed weekendem, którego większość z nas wygląda z wytęsknieniem. Dowiedz się, co nowego dzieje się dookoła.

Nowe miejsce pracy dla inżynierów w Trójmieście!

Norweska firma Archer  otwiera biuro w Gdańsku — informację podaje Puls HR. Nowe miejsca pracy czekają na inżynierów branży usług naftowych i wiertniczych. To coś dla Ciebie? Sprawdź oferty. 

Kredyt 2% – kto właściwie może z niego skorzystać?

Chyba nie ma osoby, która nie marzy o własnych czterech kątach, zwłaszcza że żyjemy w czasach, w których wiele osób nie wierzy, że kiedykolwiek będzie mogło sobie pozwolić na dom albo mieszkanie. Kredyt 2% nie przysługuje jednak każdemu. Business Insider wyjaśnia, że mogą o niego wnioskować osoby nieposiadające praw do innych nieruchomości

NFT — kiedy cyfrowe, znudzone małpy okazują się takim niewypałem, za jaki mają je laicy

Świat podzielony jest na tych, którzy jarają się NFT i tych, którzy są sceptyczni lub po prostu nie mają bladego pojęcia, dlaczego mieliby wydawać swoje pieniądze na cyfrowy obrazek małpy, żaby czy innego Muppeta. Czy zaskoczy Was bardzo, że ci, którzy wstrzymali się przed zakupem „dzieł” Bored Ape Yacht Club, mieli w tym przypadku rację? NFT z pewnością ma potencjał, ale jak podaje Spiders Web, małpki zrobiły klapę.

Tylko 34% Polaków pracujących zdalnie może wybrać się na workation

Puls HR podaje, że zaledwie 34% pracowników zdalnych może skorzystać z workation. Szkoda. Wielu z nas z pewnością doceniłoby taki benefit, nawet jeżeli mogłoby pracować za granicą przez ograniczony czas.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments