Po godzinachWarte uwagi

Infoshare DEV 2023: rozwijaj się w świecie technologii i innowacji

Infoshare DEV 2023

Katowice, Międzynarodowe Centrum Kongresowe – 24 października 

Gdynia, Polsat Plus Arena Gdynia – 26 października

Nadciąga wyjątkowe wydarzenie dla specjalistów ze świata technologii! Infoshare DEV 2023 to konferencja przeznaczona dla ekspertów z branży IT. To okazja do zgłębienia wiedzy, zdobycia praktycznych umiejętności i spotkania z ekspertami w branży. Dowiedz się, dlaczego nie może Cię tam zabraknąć. 

Infoshare DEV – tutaj ewoluuje Twoja kariera

Infoshare DEV to coś więcej niż tylko zwykła konferencja, To intensywne doświadczenie przeznaczone dla praktyków ze świata technologi — architektów, programistów, testerów, DevOpsów, specjalistów z dziedziny sztucznej inteligencji i nie tylko. Uczestnictwo w wydarzeniu daje możliwość zdobywania wiedzy, wymiany doświadczeń ekspertami z firm rozpoznawalnych na całym świecie i budowania nowych relacji biznesowych. 

Cztery ścieżki tematyczne

Prelekcje, warsztaty eksperckie, przemówienia partnerów Infoshare DEV — będzie ciekawie! W tym roku na uczestników czeka solidna porcja wiedzy z czterech ścieżek tematycznych:

 • Front-end — podążaj tą ścieżką, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o projektowaniu UI/UX i optymalizacji produktów webowych i mobilnych.
 • DevOps & Cloud — chcesz poznać najnowsze narzędzia, które ułatwią Ci pracę i lepiej wykorzystywać rozwiązania chmurowe? To kierunek dla Ciebie.
 • Java — Java to Twój konik, ale wiesz, że możesz udoskonalić swój kod? Posłuchaj innych doświadczonych Java developerów.
 • AI/ML — świat sztucznej inteligencji wciąż ma przed Tobą kilka tajemnic? Eksperci na Infoshare DEV pomogą Ci poskromić AI. 

Co konkretnie dla Ciebie przygotowaliśmy

Prelekcje prowadzone przez specjalistów

Infoshare DEV to konferencja tworzona przez ekspertów z branży IT. Do udziału w tegorocznej edycji wydarzenia zaproszeni zostali profesjonaliści uznani w swoich dziedzinach. Osoby prowadzące prelekcje poważnie podchodzą do przekazywania wiedzy i w myśl dewizy Infoshare na bieżąco dzielą się tym, co wartościowe w świecie technologii, omawiając najnowsze trendy i rozwiązania, które przyniosą uczestnikom korzyści w codziennej pracy. 

Poznaj prelegentów występujących na Infoshare DEV 2023.

Intensywne warsztaty eksperckie

Na Infoshare DEV będzie wiele okazji do zdobycia nowych umiejętności i wiedzy, ale chyba żadna nie jest tak atrakcyjna, jak praktyczne warsztaty eksperckie prowadzone przez doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin.

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach? 

Oto kilka powodów:

 • to ekskluzywne zajęcia, podczas których otrzymasz wskazówki, których nie znajdziesz nigdzie indziej,
 • warsztaty odbędą się w małych grupach, więc będziesz mieć sposobność do zadawania pytań i dyskutowania z uczestnikami i prowadzącym,
 • praktyczne zadania umożliwią Ci przetestowanie nowych umiejętności w praktyce.

Warsztaty w Katowicach poprowadzą:

 • Vitaly Friedman — Designing for complex UIs 
 • Łukasz Lach — Docker Extensive Workshop 
 • Adam Bien — Building self-provisioned runtimes with serverless Java on AWS

Warsztaty w Gdyni poprowadzą:

 • Szymon Warda — Open Telemetry Loki, Tempo i Grafana vs Application Insights
 • Adam Bien — Building self-provisioned runtimes with serverless Java on AWS
 • Vitaly Friedman — Designing for complex UIs 
 • Wojtek Kuberski — Hands-on ML monitoring with NannyML

Networking w gronie profesjonalistów

Infoshare DEV to świetna okazja do rozbudowy Twojej sieci kontaktów. Czeka Cię dzień pełen wymiany doświadczeń i poznawania nowych osób. Damy Ci czas na lepsze poznanie współuczestników i speakerów podczas After Party. 

Infoshare to olbrzymia społeczność ekspertów i pasjonatów ze świata IT. Nie przegap szansy na naukę i zdobywanie znajomości biznesowych. Miej rzeczywisty wpływ na rozwój swojej kariery.

Nie czekaj i kup swój bilet już teraz!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments