Na swoimOd 8 do 16

10 gadżetów do pracy zdalnej, które ułatwią Ci działanie

Praca zdalna stała się integralną częścią wielu profesjonalnych życiowych rutyn. Wraz z jej rosnącą popularnością, wiele osób poszukuje nowych sposobów na poprawę wydajności i komfortu w pracy spoza biura. Jakie urządzenia i meble warto mieć. Jak zwiększyć efektywność podczas pracy zdalnej? Gadżety, które wymieniamy w artykule, mogą Ci pomóc w pełnieniu obowiązków zawodowych w domowym zaciszu. 

1. Biurko stojące 

Biurko stojące to nie tylko trendy gadżet, ale także zdrowy sposób na pracę. Pozwala zmieniać pozycję ciała w ciągu dnia, co przeciwdziała spędzaniu godzin na krześle i może poprawić koncentrację. 

2. Podstawka pod laptopa z poduszką

Zdrowie zdrowiem, ale miewamy też takie dni, że nie wstawalibyśmy z kanapy, a niektórzy (w tym ja!) naprawdę lubią pracować w pozycji półleżącej z nogami wyciągniętymi na kanapie. Do tego przydaje się podstawka pod komputer i kawę. Na spodzie jest poduszka, która pozwala na dopasowanie stolika do kształtu nóg. 

3. Tablet

Nadaje się do szkicowania, przeglądania raportów, newsów, oglądania filmików, dodawania notatek. Niektóre tablety biurowe są naprawdę wypasione i chciałabym mieć niektóre, mimo że nie robię często odręcznych notatek.

4. Klawiatura na bluetooth

 Klawiatura mechaniczna oferuje wygodę i precyzję, która może zwiększyć prędkość pisania i ogólną wydajność. Można ją też podłączyć do tableta. Taki zestaw może się dobrze sprawdzić w podróży. 

5. Słuchawki do pracy zdalnej

Dobre słuchawki przydają się nie tylko do słuchania muzyki, ale też do pracy. Słuchawki z redukcją hałasu mogą pomóc w skupieniu się na pracy, eliminując dźwięki z otoczenia i zapewniając doskonałą jakość dźwięku podczas rozmów wideo. 

6. Biurko z regulacją wysokości 

Podobnie jak biurko stojące, biurko z regulacją wysokości pozwala dostosować swoje stanowisko pracy do własnych preferencji, co jest kluczowe dla zdrowia i komfortu. 

7. Naprawdę wygodne krzesło do biurka

Do specjalnego biurka biurowego zaś przyda Ci się naprawdę wygodne krzesło do pracy przy komputerze. To spory wydatek, ale uwierz mi – plecy bardzo męczą się, kiedy pracujesz w niewygodnej pozycji. To obniża wydajność i ma długofalowo zły wpływ na zdrowie. 

8. Ładowarka bezprzewodowa/stacja ładująca

Nie trać czasu na szukanie kabli. Ładowarka bezprzewodowa pozwala na wygodne ładowanie smartfona lub innych urządzeń, bez konieczności podłączania ich przewodem, który często przekładamy z miejsca na miejsce. 

 9. Mini drukarka 

Mini drukarka pozwoli Ci wydrukować ważne dokumenty lub notatki bez konieczności udawania się do biura. Współcześnie drukujemy rzeczy coraz rzadziej, a jednak raz na jakiś czas musimy to zrobić i wówczas tracimy przydatne minuty, a nawet godziny. 

Praca zdalna – gadżety dla Ciebie

Wybór odpowiednich gadżetów może znacząco poprawić jakość i wydajność pracy zdalnej. Nie musisz ich od razu kupować. Możesz wypożyczyć sprzęt do domowego biura. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz polepszyć ergonomię stanowiska pracy, zwiększyć komfort czy poprawić jakość komunikacji, istnieje wiele nowoczesnych rozwiązań, które mogą pomóc. Czego Tobie brakuje w Twoim domowym biurze? Daj znać w komentarzu!

4 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments