Redakcja

Laura Kszczanowicz

Laura Kszczanowicz – redaktor naczelna

Zamiłowanie do życia na 100% sprawia, że przebywając w pobliżu naszej naczelnej, widzisz wypisz wymaluj obraz ekscentrycznej dziennikarki, raz po raz zmieniającej przedmiot swoich artystycznych obsesji. Lepiej nie stawać jej na drodze. Rzecz jasna, kiedy nie goni za sensacją, jest uosobieniem spokoju (czasem) i świetną organizatorką (czasami). 

O czym pisze Laura?

Nasza naczelna nie boi się tematów związanych z technologią (od lat związana jest z branżą IT). Jako mikroprzedsiębiorca chętnie pisze też o małych biznesach i startupach, poszukując ciekawych historii. Laura chętnie też doradzi Wam, jak zwiększyć swoją efektywność i gdzie wybrać się, żeby wyluzować po pracy.

W czym może Wam pomóc?

Lata pracy content writerki nauczyły Laurę zarządzania niewielkimi zespołami, budowania relacji biznesowych i wspierania klientów w wyborze najlepszej drogi promocji ich usług i produktów. Masz pomysł na nową publikację w Po Godzinach, a może potrzebujesz reklamy? Nie wahaj się do niej napisać!

Adres e-mail: laura@magazynpogodzinach.pl

Numer telefonu: 533540589

LinkedIn: Laura Kszczanowicz

Diana Zaręba – starsza dziennikarka

Diana jest matką naszej redakcji (a prywatnie także trzech szkrabów) – zachowuje spokój niezależnie od sytuacji, desperacko znajduje czas tam, gdzie już go nie ma i pociesza, kiedy coś nie wyjdzie. Oswaja biznes, a kiedy trzeba także dziennikarzy, których poniosła fantazja. Jej opanowany i zdecydowany głos (niekiedy w połączeniu z ostrzegawczo uniesioną patelnią) trzyma redakcję w całości. 

O czym pisze Diana?

Nasza starsza dziennikarka to zaprawiona w bojach, aktywna zawodowo matka trójki dzieci. Wie mnóstwo o tym, jak trudno pracuje się (zwłaszcza zdalnie), kiedy trzeba mieć oko na rozbrykaną gromadkę. Niemniej lepiej rozumie, jak wykańczające jest odbieranie dzieciaków ze żłobków i zajęć dodatkowych. Chętnie więc dzieli się swoimi poradami we własnej kolumnie „Mama w pracy”. Ponadto chętnie pisze o rodzinnych podróżach i urlopach. Dowiesz się od niej także nieco o pracy w budżetówce. 

W czym może Wam pomóc?

Chcesz promować benefity, które docenią pracownicy z rodzinami, a może masz nowy projekt związany z aktywizacją zawodową danej grupy pracowników? Diana wyszukuje doniesienia o takich sprawach i interesuje się na co dzień koncepcją work-life balance. Chcesz nawiązać z nią kontakt? Pisz śmiało!

Adres e-mail: diana@magazynpogodzinach.pl 

LinkedIn: Diana Zaręba

Chcesz zapytać o reklamę lub inną formę współpracy?

Jesteś autorem i chcesz dołączyć do zespołu? A może interesuje Cię jednorazowa publikacja? Oferujemy też wsparcie przy pisaniu treści reklamowych i informacyjnych.

Napisz do nas na adres: redakcja@magazynpogodzinach.pl