Na bieżącoWarte uwagi

Łącz przyjemne z pożytecznym — wydarzenia towarzyszące na Infoshare 2024

Notatka prasowa od Infoshare

Już w maju Gdańsk przywita społeczność Infoshare. Największa konferencja technologiczna w regionie CEE to nie tylko czas na rozszerzanie swoich horyzontów i nawiązywanie korzystnych relacji biznesowych. Towarzyszące konferencji wydarzenia i imprezy łączą uczestników, pomagają przełamywać lody i są okazją do zabawy. Sprawdź, jakie eventy czekają Cię w tym roku.

Zanim na dobre się zacznie…

Konferencja Infoshare to przede wszystkim olbrzymia dawka praktycznej wiedzy. Uczestnicy wykładów wybierają dla siebie najbardziej interesujące i przydatne prelekcje. Zanim jednak rozpocznie się maraton zgłębiania najciekawszych technologicznych odkryć, weź udział w Before Party.

Dwie dziewczyny z IT na statku na Infoshare

Impreza rozpoczynająca Infoshare’24 to okazja do poznania prelegentów i pozostałych uczestników. Jeśli Twoja lista prelekcji ma jeszcze puste miejsca, Before Party to najlepsza okazja na ich zapełnienie. Skorzystaj z rekomendacji innych, porozmawiaj ze specjalistami w mniej formalnej atmosferze i przekonaj się, gdzie jeszcze warto się pojawić podczas IS’24, żeby nie ominąć tego, co najbardziej wartościowe.

Prawdziwie wystrzałowa 18-tka

Kiedy ostatnio byliście zaproszeni na imprezę z okazji osiemnastych urodzin? Gwarantujemy Wam wyjątkową „osiemnastkę” pod znakiem niesamowitych wystąpień i szansy na poznanie niebanalnych, absolutnie wyjątkowych postaci ze świata technologii, biznesu i marketingu. 

Przyjdź koniecznie na Great Networking Party! Weź udział w koncercie na żywo i spędź wieczór z liderami w dziedzinie technologii i biznesu. Świętuj razem z nami i resztą społeczności Infoshare!

To, co najważniejsze, nie zawsze dzieje się w biurze

Imprezy i wydarzenia towarzyszące konferencji Infoshare są świetną okazją do poznania potencjalnych partnerów biznesowych i nawiązania korzystnych relacji zawodowych. Spotkaj się z ludźmi ze świata IT, biznesu i marketingu poza klasycznymi spotkaniami i buduj sieć wartościowych kontaktów.

ludzie na imprezie Infoshare w Gdańsku

Wybierając się na największe technologiczne wydarzenie w Polsce, upewnij się, że Twój Pass obejmuje najlepsze imprezy. Great Networking Party czy Sunset Leaders’ Boat Trip mogą być początkiem nowej współpracy lub szansą na rozwój kariery, ale jest też okazją do zabawy! Nie możesz też nie pojawić się na After Party. Zrelaksuj się i daj opaść emocjom po ekscytującej konferencji. Podziel się wrażeniami z innymi uczestnikami i wrzuć na luz razem z ekipą Infoshare.

Nie czekaj ani chwili dłużej — weź udział w 18 konferencji Infoshare!

Rejestracja na konferencję Infoshare 2024 już trwa! Zapewnij sobie udział w tym niepowtarzalnym wydarzeniu i baw się razem z nami. Szczegółowe informacje oraz bilety dostępne są na stronie internetowej: infoshare.pl/conference.

O konferencji Infoshare:

Infoshare to coroczne wydarzenie technologiczne, które odbywa się w Gdańsku, łącząc świat biznesu, technologii i startupów. Konferencja przyciąga tysiące uczestników z całego świata, oferując możliwość nauki, inspiracji oraz nawiązywania kontaktów biznesowych. Infoshare służy nie tylko wymianie wiedzy, ale także wspiera innowacyjne przedsięwzięcia i daje ambitnym możliwość rozwoju.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments