Na bieżącoPoranna prasówka

Wirtualny makeup na spotkania zdalne – mała radość w trudnej codzienności

Trudna codzienność może dobijać. Oto garść newsów ze świata – część z nich może umiarkowanie poprawić Wasze nastroje. Sprawdźcie, co warto wiedzieć.

Prawo jazdy szybciej w aplikacji mObywatel

W Spiders Web czytamy, że po zdaniu egzaminu na prawo jazdy nie musimy czekać na sam plastik. Nowe uprawnienia szybciej pojawią się w naszych aplikacjach mObywatel, pozwalając na szybsze rozpoczęciem przygody z pojazdami, na których prowadzenie zdawaliśmy egzamin. Kierowca będzie mógł korzystać z wirtualnego prawa jazdy przez 30 dni.

Taka możliwość z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy zdają na inną kategorię, żeby znaleźć pracę w zawodzie wymagającym takich uprawnień.

Ciekawe czy aplikacja wejdzie na stałe, jako alternatywa do posiadania przy sobie plastiku. W końcu mamy XXI wiek.

Roczna przerwa od pracy jest dla każdego?

Oczywiście! Zakładając oczywiście, że kogoś stać na to, aby z dnia na dzień przestać pracować i wyjechać na drugi koniec świata. Niestety zdaje się, że taka zabawa jest osiągalna dla niewielkiej liczby Polaków. W Newsweeku możemy poczytać, jak niektórzy spełniają swoje marzenia o rocznym odpoczynku od pracy.

Pieniądze – lepiej w ogóle o tym nie myśleć

Money.pl przekazuje z umiarkowanym entuzjazmem „pozytywne” informacje o polskiej gospodarce. W porównaniu z majem 2023 odnotowano wzrost sprzedaży detalicznej o 0,9%. Nie ma chyba jednak powodów do zbytniej radości. Polacy mają problem ze znalezieniem satysfakcjonującej ich pracy i narzekają na wysokie ceny. Wcale-nie-jest-dobrze…

Nie trzeba robić makijażu, żeby wyglądać jak człowiek na porannym spotkaniu w pracy zdalnej

Teams oddał do dyspozycji pań nową funkcjonalność, którą opisano na łamach portalu Spiders Web. Maybelline Beauty App pozwala na wybranie jednej z 12 stylizacji i zrobienie sobie w kilka sekund wirtualnego makijażu. Teraz naprawdę możemy zaczynać pracę od razu po przebudzeniu.

Spiders Web

Dowiedz się, jakie aplikacje mogą ułatwić Ci pracę zdalną.

Podajemy informacje ze świata i Polski w każdy poniedziałek, środę i piątek. Obserwuj nas na Facebooku lub Linkedinie, żeby być na bieżąco.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments