Współpraca

1. Reklama na górnym banerze

Twój komunikat reklamowy może być jednym z pierwszych elementów na stronie magazynu, który zobaczą nasi czytelnicy. W tym miejscu warto pokazywać internautom nadchodzące wydarzenia i wyjątkowe promocje. 

Koszt 7-dniowej publikacji – 400 zł

2. Stworzenie artykułu sponsorowanego

Chcesz stworzyć ciekawy artykuł na temat swojej firmy, produktu, usługi lub wydarzenia, ale nie wiesz, od czego zacząć? A może masz już interesujący materiał i szukasz miejsca, w którym można byłoby go pokazać szerokiemu gronu czytelników? Magazyn Po Godzinach jest taką właśnie witryną! Artykuły sponsorowane są także promowane w naszych mediach społecznościowych.

Koszt – do negocjacji

3. Reklama na środkowym banerze

Ten baner znajduje się między kategoriami związanymi z poszukiwaniem pracy lub typowym dniem pracy naszych czytelników. Będzie świetnym wyborem, jeżeli chcesz zareklamować dni otwarte Twojej firmy, poinformować o trwających zapisach na szkolenia lub otwartych rekrutacjach. Możesz tu też umieścić materiały promujące Twoją aplikację ułatwiającą pracę.

Koszt 7-dniowej publikacji – 300 zł

4. Umieszczenie oferty pracy na stronie magazynu

Raz w tygodniu nasi redaktorzy przekopują strony z ogłoszeniami o pracę i wyróżniają najciekawsze z nich przez 7 dni w specjalnej sekcji. Oferty rekrutacyjne, które mają szansę znaleźć się na witrynie magazynu Po Godzinach, muszą spełniać określone przez redakcję standardy (między innymi zawierać widełki płacowe, ciekawe opcje benefitowe, atrakcyjne stanowisko). Chcesz ominąć kolejkę i umieścić swoje ogłoszenie pomiędzy najlepszymi według naszych dziennikarzy? Napisz do nas.

Koszt 7-dniowej publikacji – 50 zł

5. Reklama na dolnym banerze

W pobliżu tego miejsca na reklamę znajduje się sekcja z ciekawymi ofertami pracy, artykuły związane z urlopami oraz wypoczynkiem. Prowadzisz biuro podróży i chcesz zaproponować wycieczki naszym czytelnikom? A może Twoja oferta obejmuje pomoc w organizacji popularnego ostatnio workation? To może być Twój baner reklamowy!

Koszt 7-dniowej publikacji – 300 zł

6. Publikacja notatki prasowej

Masz ważną informację, którą chcesz się podzielić z naszymi czytelnikami? W sekcji “Warte uwagi” umieszczamy notatki prasowe różnych firm i organizacji. Każdorazowo nasi redaktorzy weryfikują, czy tekst spełnia nasze wyśrubowane normy. Twoja notatka nie została zaakceptowana przez naszych dziennikarzy? Możemy pomóc Ci ją dopracować i wówczas ją opublikować.

Koszt – do negocjacji

7. Patronat medialny nad wydarzeniem

Chętnie promujemy wyjątkowe wydarzenia przed, w trakcie i tworząc relację po fakcie. Chcesz, żeby nasi dziennikarze przyjechali na Twoje targi, konferencję lub koncert i stworzyli fotograficzno-tekstową relację na naszą stronę i media społecznościowe? Daj nam znać. Współpraca barterowa nie jest nam obca.

Stawka do negocjacji lub barter

Napisz do nas: